%100 Ücretsiz İade ve Değişim Garantisi

Sitemiz üzerinden yapacağınız tüm siparişlerde aldığınız ürünleri hiçbir sebep belirtmeden 7 gün içinde ücretsiz olarak iade edebilir & değişim sağlayabilirsiniz.

İade ve değişimlerde kargo dahil hiçbir ücret alınmamaktadır.


İade ve Değişim Şartlarımız

    • Siparişlerinizi ücretsiz olarak 7 gün içinde iade edebilmeniz için sistem üzerinden iade talebi oluşturabilirsiniz veya bizlere iletişim adreslerimizden ulaşarak iade talebinizi iletebilirsiniz.
    • Satın aldığınız ürünü iade ederken dikkat etmeniz gereken birkaç koşul bulunmaktadır.Bunlardan ilki satın aldığınız ürünün herhangi bir hasar almaması ve tekrar satılabilir halde olması gerekmektedir. Bunun için gönderdiğiniz ürün incelenip ürün durumuna göre talebiniz onaylanır.
    • İade ve değişim için gönderdiğiniz ürünleri mutlaka faturasıyla birlikte göndermeniz gerekmektedir. Aksi durumda talebiniz onaylanmaz.
    • İade ve değişim için ürünleri bize yalnızca Aras Kargo ile iletebilirsiniz. Diğer kargo şirketlerine verilen iadeler kabul edilmemektedir.


Ek-1 Kumaş ürünlerinde yapacağınız iade ve değişimlerde öncelik olarak satın aldığınız metraj baz alınır ve tekrar satılabilir olan metrajlar kabul edilmektedir.

Bunlara  5 metre ve katları olan metrajlar dahildir. Kumaş ürünlerinde satın aldığınız metrajın bir kısmı kullanıldıysa kalan metraj ürünü iade edemezsiniz.