sinay.com.tr

Teslimat Bilgileri


Kargo ücreti

100 TL altındaki siparişleriniz için 7.90 TL tutarında kargo ücreti ödersiniz. 100 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

Teslimat süresi

Siparişiniz alındıktan sonra ürün gönderim bilgisine göre değişiklik göstermekle birlikte 7-10 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilmektedir. Uzaklığınıza bağlı olarak mobil bölgeler(köy,kasaba,belde) hariç marmara bölgesi ve büyükşehirler için kargo  teslimi 1 iş günü sürmektedir..

Teslimatın gecikme durumu

Siparişini verdiğiniz bazı ürünlerde yaşanabilecek aksaklık nedeniyle teslim süresinin uzaması durumunda tarafınıza e-mail, sms, telefon aracılığı ile bilgi verilmektedir.

Teslimat bilgileri / Sipariş takibi

Sipariş bilgileriniz tarafınıza sms ve e posta yoluyla iletilmektedir. Sitemiz üzerinden sipariş takibi yapmak için "Sipariş Takibi" bağlantısını kullanabilirsiniz.

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması

Teslimat adresinde kimsenin bulunmaması durumunda, kargo görevlisi size bu konuda not bırakır ve daha sonra teslimat için 2. defa gelir. Gelen notu gördüğünüzde kargo şirketiyle iletişime geçin. Kargo şirketi size iki defada da ulaşamazsa ürününüzü bize geri göndermektedir. Sipariş gönderimlerimizi gerçekleştiren anlaşmalı kargo şirketi, tüm Türkiye'ye teslimat yapabilmektedir. Ancak, köy,kırsal bölgeler ve karayolu ile ulaşım sağlanamayan yerlere ürün teslimatı yapılamaması söz konusu olabilir. Kargo teslimatı açısından sıkıntı yaşayabileceğinizi düşünüyorsanız lütfen sipariş vermeden önce kargo firması ile iletişim kurarak adresinize teslimat yapılıp yapılamayacağını öğreniniz. Bu tür durumlarda genellikle en yakın yerleşim merkezine siparişiniz getirilir vesizden buraya gelerek teslim almanız rica edilir.

Teslimatı yapan kargo şirketi

Sitemiz üzerinden yapacağınız tüm alışverişler tarafınıza UPS KARGO ile iletilmektedir.

 

%100 Güvenli Alışveriş 256BIT SSL sertifikası ile
kart bilgileriniz güvende!
Canlı Destek Hafta içi 10:00 - 18:00 arası
sitemiz üzerinden destek alabilirsiniz.
Hızlı ve Kolay İade Satın aldığınız ürünleri
kolayca iade edebilirsiniz.
Ücretsiz Kargo Seçili ürün ve kategorilerde
ücretsiz kargo fırsatı.
Sosyal medya hesaplarımız:

sinay.com.tr © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ,

Ülkemizi ve dünyayı saran koranavirüs salgını sebebiyle işlerimize geçici bir süre ara vermiş bulunmaktayız.

Bu süreçte yeni sipariş alımı yapılmamaktadır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sağlıklı günlerde tekrar gürüşmek dileğiyle.